Jeden z posledních dnů prázdnin

29. srpna 2005 v 16:19 | jeanuska |  Hříchy mládí
Můj pes se vřítí do mého pokoje, začně štěkat a nakonec vyskočí na postel a začne mě olivovat.. Fakt skvělý pondělní probuzení..

Na mobílku mi čásek ukazuje 6:03 a já vypadám jak po těžký akci (šla jsem totiž spinkat až ve tři..) Mamča na mě ještě křikne ať sebou pohnu, že za chvíli jde do práce. Takhle skvěle začíná můj jeden z posledních prázdninových dnů..
Vyhrabu se tedy z postele, seběhnu schody, na kterých se div nepřerazím a dole už mě vítají oba naši chlupatí miláčci. Rychle zapluju do koupelny, dám si skvělou ledovou sprchu, která mě rázem probere, rychle si vyčistím chrup, umeju xichtít, prohrábnu vlásky a šupkám s Teddíkem na ranní procházku.
Venku je docela zima na to, že jsem si vzala svoje milované, černé třičtvrťáky a k tomu tričko. Proto nasadím rychlý krok směr hřbitov, kde svého čtyřnohého kámoše můžu vypustit..
Dneska jsem to zvládla rychle, za dvacet minutek jsem z5 a už za brankou na mě čeká druhej kámoš na procházku. Udělám rychlou výměnu a už běžím s Maxíkem prozměnu ke hřišti :) Naštěstí Maxík je chápavější a vidí, že bych už nejradši byla doma, tak jsme doma do čtvrt hodinky.
Konečně.. už se celá klepu až si dám svojí ranní dávku kofeinu v podobě svého oblíbeného Nescafé, ještě mlíčko a je to :) K tomu si dám skvěle chutnající müsli a snídaně je během dvou minutek hotová :)
Kávička mě hezky probrala, psi už taky usnuli (Maxík zalezl do obýváčku za sedačku a Teddík se vyvalil do svýho křesílka).. hotová idilka. Zapnu si televizi, ve které stejně nic nedávají, a tak se rozhodnu, že se mrknu na nějaký divko.. Po dlouhým přemýšlení si vybírám, alespoň desetkrát už viděný, Hledá se Nemo..
Crrr.. vzrbudí mě zvonek. Vypnu divko, a pár ladnýma skokama jsem dole u vchodu. Ještě celá rozespalá (asi sem u toho filmíku usla bo co..:) U branky stojí pošťák a v ruce zase nějakej balíček pro bratra, jak později zjistím..
Páni, ono už je jedenáct.. skočím chvíli na kompíka, mrknu na mejlíky, profílky a už zase mažu dolů. Napustím si vanu a zalezu si do ní.. Alespoň nějaká chvilka relaxu.. Po půl hodince se vyškrábu z vany, umeju si vlásky, vyfoukám si je a rozčepýřím :) To mi zabralo nějak moc čásku, a tak to mám akorát abych si stihla dát druhou kávičku a zkoukla svůj oblíbenej seriál Gilmorova děvčata, u kterých se zase skvěle bavím jako vždy.. Příjde mi to jak z mýho života :)
Za chvíli budou dvě.. Mamča bude doma. Musím dojít s hafíkama (tentokrát se rozhodnu vzít oba najednou). Vyrazíme směr Čejetičky, abych šla mamče naproti, hafíci se mi po pěšině rozutekli každej jinam a ani volání mi není vůbec platný. Naštěstí už vidím mamču, která našeho štěněčího broučáka odchytla (nebo spíš on odchytl ji).. Cesta domů už je klidnější.
Doma si dám studenou sprchu, protože procházka v tomhle horku mě fakt dosti zmohla. Uvelebim se na postel a kouknu se na starý dobrý Walshovi z Beverli Hills :D
Potom vyšplhám po schodech sem nahoru, abych sesmolila těchhle pár řádek, zapnu si Mobyho a z repráčků, který má bráška po celým pokoji mi začne znít Rainin´Again kterou si prozpěvuji..
Wowky, už je čtvrt na pět.. budu muset končit, za chvilku se pro mě staví kámoška a jdeme do Boule na třídní srázek ze základky (na kterej se strááášně mocinko těším - teda jak na koho :) Ale některý lidičky jsem neviděla už dva roky, tak jsem zvědavá jak naši hoši zmužněli a zchytřeli za tu dobu (naivní představa..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.