Čas jde kupředu

23. září 2005 v 22:06 | jeanuska |  Hříchy mládí
Dlouho jsem tady už nebyla, nebyl čásek, do toho jsme si kupovali novýho kompla a prostě hodně starostí.. což asi každej zná. Za tu dobu se stalo hafo novejch vjecí, ať už pozitivních nebo negativních..

Zrovna teď se tady dělám (teda spíš jenom kopíruju :) s životopisem a žádostí o práci na anglinu.. ještě že mám skvělý kámošky, který mi některý vjecičky ulehčujou =)
No ale kašlem na školičku, je přece víkend a vypadá to, že bude i to počasíčko, tak zejtra konečně zase po dlouhý době razím na kolo (bohužel asi sama..), ale nebudeme fňukat že, jsme přece silnééé =)
Joo dneska jsem si byla nechat ostříhat zase vlásky, tak aby měly zase svůj good look ala prostě rozcuch :) A musím se pochlubit, že ve školičce mi to zatím jde, zatím jako dobrý známky, až se sama divím, kde se tam vzaly.. ale ještě jsme nepísali z matiky (to bude asi tím).
Jináč minulý týden jsem byla na vinobraní ve Znojmě.. úžasná akce, Morava to je moje.. ale začneme hezky od začátku.. tak jako jsme tam v pátek dorazili po tří a půl hodinový cestě (což bylo hrozný, přes Kolín jsme jeli hodinu, jindy to zvládáme max. za 10 minutek projet..) do Znojma, který bylo totálně jako každičkej rok ucpaný lidma, autama prostě minimum místa. No tak jsme to městem prokličkovali (přece už se tam jenom vyznám za těch pár let) a rovnou si to mířili k našim skvělým známým. Tam jsem se pořádně nadlábla, protože vařil můj německej bratránek Jirka a ten fakt umí skvělý vjecy! Pak kafčo, pokec, nějaký to pifko a hurá do středu dění =) Tak jsem šla s Jirkou, jeho přítelem a druhým neméně skvělým bratránkem Milanem. Ještě jsem potakala pár kámošů, a tak do mě lili bílej burčáček, pifko a červenej burčáček. Celej večír byl o pohodě, ale horší to bylo když jsem dorazila k tetě dom. Dala jsem si sprchu a hurá na záchod, kde jsem v objetí záchodové mísy strávila šest hodin !! Jenom jsem vnímala jak na mě naši volaj, že potřebujou taky na záchod a jestli jsem v poho.. No noc jsem nějak přežila, ale takhle zle mi bylo poprvé (a naposled).
První kocovinku mám ve svých sedmnácti za sebou (a jsem ráda). Zase tak moc pitivu neholduju, ale přátele tam vidím jednou za čas, tak se neodmítá (přece jen, ale příští rok budu vopatrnější).. V sobotu ráno jsem kupodivu byla první vzhůru a fakt fpoho, no sice nevyspalá, ale patří mi to. Za odpoledne a večír jsem si dala jenom jednu skleničku burčáku a jinak byla na nealku (ač se všichni tomu fakt divili), už jsem nechtěla riskovat. Prostě jsem si užila průvod, pochodila po městě, krámkách, nakoupila hafo blbinek a sladkostí (a ty lízátka tam měly!!!! :) Večír jsme pak ještě zaskočily se ségrou k našim bratránkům do jejich království (musím uznat, že maj´ skvělej bejvák), kde jsme skejsly až do dvou do rána. Na to, že jsme chtěli jet brzo ráno dom, tak dobrý. Ale dobrej pokec, zkoukli sme fotky a bylo mi krásně fajn. No víkend parádní.. hned bych se tam vrátila. Lidi tam jsou uplně jiný než tady v Boleslavi, možná mi to jenom připadá, ale stejně moravská krev ve mě je :) Tak za rok zase na vinobraní..
A další nová vjecička u mě.. začala sem chodit na kurz psychologie, nejdřív se mi tam nechtělo, ale teď mi to připadá víc než skvělý. Už se zase těším na středu až v pět hodin tam budu, s těma lidičkama.. Chodím tam s kámoškou Efčou, a moc ráda bych aby tam chodil i můj (snad) kamarád Milan. Docela mě zarazilo jak prezentoval jednu svou práci tam. Zarazilo není správné slovo, spíš mile překvapilo. Hrozně hezky to popsal, a já bych ho hrozně chtěla poznat víc, protože tam bych se to dozvěděla. A on o mně taky, protože si o mně myslí určitě jenom to, jak mě poznal o prázdninách. Ne že bych taková nebyla, ale prostě já jsem i jiná a lepší než si asi on o mně myslí (a doufám, že to jednou pozná). Je to fajn kluk a kámoš, ale to sem psát nechci. A myslím, že by nechtěl abych ho tady řešila, ale když tady tak sedím, poslouchám jednu písničku, tak jsem si na něj vzpomněla. Sakra.. Sice pochybuju, že sem na můj blog zavítá, ale stejně. Nerada svěřuju pocity někomu.. Ok, už ho neřeším. The end o něm :)
Doufám, že mi ta psychologie pomůže, odlepím se od starých věcí a budu nad vjecí.. No radši asi budu končit protože, už vidím co sem zase písám za žvástíky (teď mi přišla esemeska od mýho ctitele standy :)) no škoda, že takovej zájem nemá někdo jinej a ne jenom "někdo").. jenom naťukám esemesku, pustím si svoje oblíbený Moloko a jdu hajinkat.. koneeeeeec zvoneeeeec pro dnešek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nealcé Nealcé | 23. září 2005 v 22:36 | Reagovat

Nazdar broučátko, tak si se po dlouhý době rozhejbala a konečně něco napsala..........taky se na ten svůj blog musim vrhnout, je na něm asi cm vrstva prachu (internetovýho)......tak čau brachu

2 A-ra-gorn A-ra-gorn | 23. září 2005 v 22:40 | Reagovat

Ahojda, koukám, další, na kterého začíná platit "když to neumíš, tak nepij":-))) No, třeba už přístě nesmícháš takovej koktej;-) Jo a jedna technická, zvykej si na to, že Kolín ve špičce prostě jen tak neprojedeš a kor v pátek... Všechno jde objet;-) Těším se na tvoje další zážitky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.