A na konec roku...

21. prosince 2006 v 20:32 | jeanuska |  Hříchy mládí
Zítra naposledy do školy. Ale už ne za posláním se tam něco naučit. Pustíme si koledy, zahrajeme si na Ježíšky, pojíme cukroví, zasmějem se a pak se půjdem podívat na svoje kolegy, kteří se budou snažit nás pobavit na vánoční besídce.

Pobavit je přesně to pravé slovo. Za celý tři roky jsem tam neúčinkovala ani jednou. Nejsem ten typ, kterej se hrne do takovejch aktivit a chce bejt vidět za každou cenu na scéně. A už vůbec ne dobrovolně. Ono teda ani nedobrovolně, a už vůbec ne tam "zpívat" ruskou písničku Ёлочку z Mrazíka. Stačí mi jenom ta představa. Už vidím, jaxe nám celá škola vysměje Vychechtanej *2009*. Proč nemůžu tenhle rok ve škole zakončit nějak normálně?

Když to tak shrnu, tak celý týden byl docela pohoda, a co se týče učení úplně zbytečnej. Pondělní střídání dvou předmětů do čtyř hodin, že jsem z toho pomalu začínala šílet. Úterní nácvik na maturák a místo odpoledky šupajdy se nechat ostříhat. Středeční nácvik na besídku v aule, chálka v Cédéčku Dva opilci *2739* a čekání zřejmě na Godota. Dnešní druhej nácvik v aule a orienťák na Štěpánce, kde nás po tom incidentu radši hlídali cajti. A byli sme se Šárkou skoro třetí. A sladká odměna byla stejně, mňam <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marigold marigold | Web | 22. prosince 2006 v 8:30 | Reagovat

Já jsem byla ve škole naposledy ve středy, no, a, že by mi nějak extra chyběla, to říct nemůžu:-)...užívám si volna:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.